(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover un estudio (Nr 4571461)

Mover un estudio

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1799.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Solothurn, Gretzenbach

Od 29 lis 2019 do 1 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Guadix

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego majątku.