Mover un estudio sin muebles (Nr 6042677)

Mover un estudio sin muebles

Waga w kg (łączna):

120

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 315.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Torremolinos

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia-La Mancha, Puertollano

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują szczególne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.