(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover una case de 30m2 (Nr 5582787)

Mover una case de 30m2

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 3243.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 7 sty 2020 do 17 sty 2020

Adres i termin dostawy

Grecja, Attyka, Ateny

Od 10 sty 2020 do 17 sty 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.