Moving from 2 room apartment to a storage unit. (Nr 4817376)

Moving from 2 room apartment to a storage unit.

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 28.00 km

Adres i termin nadania

Dania, Region Stołeczny, Gentofte

31 paź 2019

Adres i termin dostawy

Dania, Dania, Copenhagen

31 paź 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pudeł, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego mienia.