(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-10-08 18:49

mr hesbon

(Nr 1220532)

Marka i model:

20"

Waga w kg:

140.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1783.10 km

Informacje dodatkowe:

used rim tyres postage from london to oslo -norwaymain TNT wearhouse

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jak zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba pamiętać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

United Kingdom, sg137sb, sg137sb, herts Hertfordshire sg137sb United Kingdom, sg137sb

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Norway, blystadringen, 2014, blystadringen, 8f

Termin elastyczny