(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-25 00:59

Mr Steven Graham

(Nr 1449322)
Mr Steven Graham

Marka i model:

land rover

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 337.90 km

Informacje dodatkowe:

To be collected in Exeter and delivered to Maidstone. Car can be driven

Oferty od Przewoźników (0)

300 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 03:55

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-11-27, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Trzeba pamiętać również, iż rzeczywista waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

United Kingdom, Exeter

Od 26 lis 2016 do 28 lis 2016

Adres i termin dostawy

United Kingdom, Maidstone

Termin elastyczny