(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-07-26 16:22

Mrożona papryką na paletach

(Nr 1923699)
Mrożona papryką na paletach

Waga w kg:

19500.00

Opakowanie ładunku:

26 palet każda o wadze 720 kg

Dystans: 720.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin odbioru jest dowolny ale po 12.08.17

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

     Przewóz pokarmów i zbóż, pasz jest bardzo rygorystyczną kategorią transportu ponieważ występuje ryzyko związane z nadpsuciem produktów pokarmowych. Firma transportowa podejmująca się przewozu żywności jest zobowiązany stosować się do norm i posiadać odpowiednie dokumenty. Transport pokarmów jest także rygorystyczny ze względu na bogactwo produktów spożywczychwśród nich występują produkty roślinne, mrożone, płynne itd. Wszystkie z wymienionych artykułów potrzebuje innych warunków transportu (np. należytej wilgotności). Firmy transportowe przewożące żywność zmagają się z presją czasu, potrzebą udostępnienia należytego wyposażenia i wymogów transportu a także odpowiednim ochronieniem ładunku. W przypadku, gdy zlecamy przewóz artykułów spożywczych, przewoźnik powinien posiadać odpowiednie zaświadczenie z Inspekcji Weterynaryjnej.


Kosz przewozu pożywienia i zbóż, pasz

    Cena transportu pokarmów i zbóż, pasz zależy od gabarytów, wagi oraz ilości sztuk transportowanych artykułów, a także od odległości pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Na przykład, za przewóz około 100 kilogramów groszku z Olsztyna do Krakowa zapłacono 140 złotych. Za przewóz 500 kilogramów kawy z Alessandrii (Włochy) do Krakowa wydano 500 . Przewóz 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław kosztował 350 . Za przewóz 20 palet artykułów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk zapłacono 2800 PLN.

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny