(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-07-26 16:22

Mrożona papryką na paletach

(Nr 1923699)
Mrożona papryką na paletach

Waga w kg (łączna):

19500.00

Opakowanie ładunku:

26 palet każda o wadze 720 kg

Dystans: 720.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin odbioru jest dowolny ale po 12.08.17

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Przewóz pożywienia i zbóż, pasz jest szczególnie restrykcyjną dziedziną transportu ze względu na ryzyko związane z zepsuciem artykułów żywnościowych. Firma transportowa podejmująca się transportu jedzenia jest zobowiązany dostosowywać się do regulaminów i uzyskać należyte certyfikaty. Transport żywności jest również rygorystyczny ze względu na różnorodność produktów spożywczych – wśród nich znajdują się produkty zwierzęce, suche, płynne itd. Każdy z tych artykułów wymaga różnych kryteriów przechowywania (np. odpowiedniej wilgotności). Przewoźnicy transportujący żywność spotykają się z presją czasu, potrzebą udostępnienia należytego wyposażenia i kryteriów transportu oraz odpowiednim osłonięciem artykułów spożywczych. W momencie, gdy zlecamy transport artykułów żywnościowych, firma transportowa powinna mieć należyte zaświadczenie z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Cena przewozu pokarmów i zbóż, pasz

    Cena przewozu pożywienia i zbóż, pasz zależy od wielkości, ciężaru oraz ilości sztuk transportowanych produktów, a także od odległości pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Przykładowo, za transport prawie 100 kg groszku na trasie Olsztyn – Kraków zapłacono 140 zł. Za transport 500 kg kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków zapłacono 500 złotych. Przewóz 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław zleceniodawca wydał 350 złotych. Za transport 20 palet artykułów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk zapłacono 2800 zł.

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny