(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mudanza de Barcelona a Madrid (Nr 5410970)

Mudanza de Barcelona a Madrid

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 624.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 29 lis 2019 do 30 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

1 gru 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.