(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mudanza de cajas, nada de muebles (Nr 5499012)

Mudanza de cajas, nada de muebles

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Donostia/san Sebastián

14 sty 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Curaçao, Willemstad

15 sty 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na parę pakunków, aby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego dobytku.