Mudanza de casa ocupa en furgoneta 18m3 (Nr 6476098)

Mudanza de casa ocupa en furgoneta 18m3

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 54.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Rota

30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Chiclana De La Frontera

Od 23 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę kartonów, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.