Mudanza de casa ocupa en furgoneta 18m3 (Nr 6476104)

Mudanza de casa ocupa en furgoneta 18m3

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 54.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Rota

30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Chiclana De La Frontera

Od 23 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na parę pakunków, aby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego mienia.