(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mudanza de un piso de 1 habitación y oficina (buscamos furgoneta completa) (Nr 5725538)

Mudanza de un piso de 1 habitación y oficina (buscamos furgoneta completa)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1899.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Edinburgh, Edynburg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kraj Basków, Donostia/san Sebastián

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.