(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mudanza pequeña de una habitación (Nr 4934690)

Mudanza pequeña de una habitación

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

6

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 1642.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 19 wrz 2019 do 22 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Argowia, Widen

Od 23 wrz 2019 do 25 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego majątku.