(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mudanza sin muebles (Nr 4853658)

Mudanza sin muebles

Waga w kg (łączna):

50.00

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

1000

Dystans: 2933.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Estepona

30 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Dublin, Dublin

5 paź 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pudeł, żeby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.