(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-01 11:58

Mueblería

(Nr 2001344)
Mueblería

Długość [m]:

105

Szerokość [m]:

35

Wysokość [m]:

135

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

40

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 644.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ nieprawidłowości na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy transportujemy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Santander, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Porto, Portugalia

Termin elastyczny