(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-19 22:07

Muebles

(Nr 2988884)

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1880.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

München, Niemcy

24 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Alicante/Alacant, Hiszpania

26 wrz 2018