(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Muebles y cajas de carton con cosas personales (Nr 6069936)

Muebles y cajas de carton con cosas personales

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

7

Dystans: 1402.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka kartonów, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.