(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-06-11 13:45

Multicar M27 Dł/Szer/Wys: 4,8/1,8/2,2 metra (Nr 2821404)

Marka i model:

Multicar M27

Waga w kg (łączna):

2700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 460.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się często, gdy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas transportu. Trzeba nie zapominać także, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Goliszów, 59-225, Polska

Od 12 cze 2018 do 13 cze 2018

Adres i termin dostawy

Kobyłka, 05-230, Polska

Od 12 cze 2018 do 13 cze 2018