(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Multikar (Nr 5240486)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

2500

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 760.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Runkel

14 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Stargard

20 paź 2019


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to nic trudnego. Gdy masz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, choćby np. maszynę budowlaną, naczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet samolot, albo tylko masz niespakowany skuter, wtedy pojawia się zagwozdkę ze znalezieniem fachowej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu utrudnień. Ze względu na fakt, że posiadamy w serwisie bardzo wiele różnych firm z rozmaitą gamą samochodów, więc bez wątpienia pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie przewieźć twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe ma gabaryty.

    Jeżeli chcesz otrzymać zlecenia dobrane do twoich potrzeb, nie zapomnij, aby jak najwnikliwiej opisać maszynę. To pozwoli przewoźnikowi przejrzeć, czy ma właściwy pojazd, żeby taki przewóz uskutecznić. W sytuacji, kiedy wymiary lub waga pojazdów przerastają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą mieć odpowiednie certyfikaty, a podczas przewozu wymagana będzie obecność pilota. Znaczące będzie również zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam wtoczyć się na przyczepę, czy też na przykład ma uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport sprzętu w portalu Clicktrans nierzadko bywa niższa niż typowe stawki na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie o długości blisko 950 km został wykonany za 900 PLN, czyli blisko 500 zł mniej niż przeważnie taki transport wynosi.