(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Myjka ciśnieniowa (Nr 7871579)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Myjka ciśnieniowa
Wpisane wymiary
100 x 60 x 60 cm
Wpisana waga
90 kg
1
Łączna waga:
90 kg
Dystans
804 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Ahrenshöft

Od 8 lip 2021 do 18 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Perzyce

Od 8 lip 2021 do 31 lip 2021


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje wyłącznie łopat czy węży do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz krzeseł, rzeźb. Są to przeważnie wielkie przedmioty oraz są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić zasadniczo każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu przeważnie nie jest zamknięty w pudłach, więc należy go właściwie osłonić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przesuwał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył innych sprzętów transportowanych w samochodzie, czy też nie uszkodził samego pojazdu transportującego.

W przypadku, kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie możemy osobiście go przewieźć, wówczas dobrą praktyką jest udać się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki firm transportowych. W przypadku, gdy chcemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, wagę, jak również liczbę przedmiotów jaką chcemy przewieźć. Im szczegółowiej opiszemy taką przesyłkę tym przewoźnicy dokładniej wycenią cenę przewozu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego przede wszystkim zależy od trasy oraz gabarytów paczki. Często po zgłoszeniu przesyłki w serwisie, wystarczy zaczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest zaczekać chodź jeden dzień, aby zebrać jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wówczas pozostaje tylko upatrzeć ofertę najciekawszego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.