(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Myjka ciśnieniowa 3 szt (Nr 5290938)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 813.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Schwabmünchen

Od 19 paź 2019 do 24 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Chachalnia

Od 20 paź 2019 do 27 paź 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje tylko łopat czy węży ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz krzeseł, rzeźb. Są to przede wszystkim wielkie rzeczy jak i są dosyć ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w praktyce każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy z reguły nie jest zapakowany w pudłach, dlatego trzeba go należycie zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył innych sprzętów transportowanych w samochodzie, czy też nie uszkodził samego auta transportującego.

W momencie, gdy nasz sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie jesteśmy w stanie osobiście go przetransportować, wtedy warto skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. W momencie, kiedy planujemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, gabaryty sprzętu, ciężar, jak również liczbę przedmiotów którą planujemy przetransportować. Czym precyzyjniej przedstawimy taką paczkę tym przewoźnicy precyzyjniej podadzą koszt transportu. Koszt przewozu narzędzi ogrodowych głównie zależy od trasy oraz rozmiarów paczki. Na ogół po zgłoszeniu przesyłki w serwisie, należy odczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest poczekać chodź dzień, żeby zebrać wszystkie wyceny od przewoźników. Wtedy pozostaje tylko wskazać ofertę najbardziej interesującego przewozu sprzętu ogrodowego według nas.