(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2016-10-27 17:13

Myjka Karcher Londyn-Skawina (32050)

(Nr 1309251)

Dystans: 1626.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 23986
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2016, 17:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-29 do 2016-10-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-30, 10:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje wyłącznie grabi czy grilli ogrodowych. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też transport stołów, posągów. Są to zwykle spore elementy i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w praktyce każdym rodzajem auta. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu z reguły nie jest zamknięty w skrzyniach, z tego powodu warto go stosownie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przesuwał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził innych pakunków umieszczonych w samochodzie, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest odpowiednio duży, że nie damy radę samodzielnie go przewieźć, wówczas można udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Kiedy chcemy zamówić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej podając: trasę, gabaryty sprzętu, ciężar, jak również liczbę przedmiotów jaką myślimy przetransportować. Czym dokładniej opiszemy naszą paczkę tym firmy przewozowe dokładniej podadzą cenę transportu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego przede wszystkim zależy od odległości do pokonania i rozmiarów przesyłki. Na ogół po zgłoszeniu przesyłki w portalu, wystarczy poczekać kilka chwil, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest poczekać chodź dzień, żeby uzyskać jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wskazać ofertę najbardziej interesującego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Londyn, WC1X 9BD

Od 29 paź 2016 do 30 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Skawina

Termin elastyczny