(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-03 15:28

MZ-125 Trophy

(Nr 2005043)
MZ-125 Trophy

Marka i model:

Motor Mz 125 Trophy

Waga w kg:

70.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1912.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 15:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-28 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wydają się ogólnie ciężkie do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - jednak tylko na pozór. Odpowiednio umocowany pojazd na pewno przetrwa przewóz bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, potrzebne 4 taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice udaremniające przemieszczanie się motocykla. Istotne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu oraz między przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wypytać o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przetransportować motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

59-900 Zgorzelec, Polska

29 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Airdrie ML6, United Kingdom

Od 8 paź 2017 do 15 paź 2017