(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-03 15:28

MZ-125 Trophy

(Nr 2005043)
MZ-125 Trophy

Marka i model:

Motor Mz 125 Trophy

Waga w kg (łączna):

70.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1912.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

ID firmy: 566723
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 15:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-28 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wydają się dość trudne do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - niemniej jednak tylko na pozór. Dobrze zamocowany jednoślad w 100% przetrzyma przewóz bez żadnej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, niezbędne będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są tylko dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się jednośladu. Ważne jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i między przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest niepewne i grozi uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma może wziąć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Zgorzelec, 59-900, Polska

29 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Airdrie, ML6, Wielka Brytania

Od 8 paź 2017 do 15 paź 2017