(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 19:06

MZ ETZ 250

(Nr 1826010)
MZ ETZ 250

Marka i model:

MZ ETZ 250

Waga w kg:

155.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 685.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

399 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 21:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Na wyposażeniu busa najazdy oraz pasy transportowe. Transport bez przeładunków- jednym autem. Wystawiam dokumenty przewozowe Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 399 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się dosyć ciężkie do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - aczkolwiek tylko na pozór. Należycie zamocowany jednoślad w 100% przetrzyma transport bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, niezbędne 4 taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są ledwie dwie, ponieważ mają one szyny udaremniające przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Istnieją także platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Warto zawsze wypytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest niepewne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć sporo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny stale. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może wziąć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Charzyno, Polska

7 cze 2017

Adres i termin dostawy

Ciechanowiec, Polska

10 cze 2017