(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 19:06

MZ ETZ 250

(Nr 1826010)
MZ ETZ 250

Marka i model:

MZ ETZ 250

Waga w kg:

155.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 685.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

399 zł

ID firmy: 14295
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 21:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Na wyposażeniu busa najazdy oraz pasy transportowe. Transport bez przeładunków- jednym autem. Wystawiam dokumenty przewozowe Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 399 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle cenne ładunki, które wydają się stosunkowo niełatwe do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - aczkolwiek jedynie złudnie. Poprawnie przymocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, niezbędne są 4 pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą ledwie dwie, ponieważ dysponują one szyny udaremniające przesuwanie się motocykla. Kluczowe jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach auta i między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma może wziąć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Charzyno, 78-122, Polska

7 cze 2017

Adres i termin dostawy

Ciechanowiec, Polska

10 cze 2017