(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2012-01-20 16:02

Na terenie Warszawy dystans 8,5 km. Motocykl 200kg.

(Nr 135103)

Marka i model:

yamaha fzr 600

Waga w kg:

200.00

Dystans: 9.00 km

Informacje dodatkowe:

Tylko oferty do 90 zł.

Oferty od Przewoźników (0)

90 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-01-2012, 17:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2012-01-21 do 2012-01-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

mam pewne doswiadczenie w wozeniu motocykli...jako motocyklista :-)

Cena (zawiera VAT): 90 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to często drogie ładunki, które wyglądają na na ogół trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Niełatwe - jednakże tylko na pozór. Właściwie zamocowany pojazd na pewno przetrwa drogę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas transportu na naczepie, konieczne będą 4 taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie 2, ze względu na fakt, że mają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Kluczowe jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu i pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i grozi popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, Czrerniakowska, 38

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, rondo Radosława

Termin elastyczny