(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 14:53

naczepa

(Nr 1923551)
naczepa

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,40

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Tektura falista w rolkach pakowana luzem, cała naczepa

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 362.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 12:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę priorytetowych kwestii.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku produktu. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, opłaca się ustalić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy otwarta naczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się obowiązkowe zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych dokumentów, jak także w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja pozwala uzyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Luboń, 77-130, Polska

Od 27 lip 2017 do 1 sie 2017

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny