(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 14:53

naczepa

(Nr 1923551)
naczepa

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,40

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Tektura falista w rolkach pakowana luzem, cała naczepa

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 362.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 12:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę ważnych tematów.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowektóre sprostają podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych paczek czy też produktów sypkich, należałoby ustalić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Jeśli pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych certyfikatów, na dodatek w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po dookreśleniu swoich warunków, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Luboń, Polska

Od 27 lip 2017 do 1 sie 2017

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny