(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-09-08 14:08

Naczepa 3 osiowa typu platforma

(Nr 2017016)
Naczepa 3 osiowa typu platforma

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1021.00 km

Informacje dodatkowe:

Naczepa 3 osiowa typu platforma

Oferty od Przewoźników (0)

5790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 23:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Transport urządzeń przemysłowych jest określeniem wysoce ogólnym oraz całkiem skomplikowanym do realizacji. Wynika to w głównej mierze z formatów oraz wagi tych maszyn, które w zależności od przeznaczenia bardzo się różnią, a potrafią uzyskiwać wysoce pokaźne rozmiary. Do ich transportowania nierzadko są konieczne specjalne ciężarówki przystosowane do przewozu towarów ponad przeciętne wymiary. W wypadku takich przewozów czasem wymagane będzie zezwolenie na przejazd. Wypada przedyskutować tą sprawę z wyszukaną firmą przewozową, aby nie dopuścić do zabrania sprzętu w trakcie jazdy przez policję. Kiedy szukamy tego typu transportu, opłaca się wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki Clicktrans, do twojego zlecenia transportu ma dostęp bardzo sporo rozmaitych zakładów posiadających wszelkiej maści ciężarówki, a przez metodę licytowania ofert, zdarza się uzyskać bardzo okazjonalną stawkę za transport. W wypadku transportu urządzeń za granicę, do Wielkiej Brytanii lub Niemiec, koszt takiego zlecenia to niecałe 1,28 zł/km. Jako że urządzenia takie jak traktory, silosy czy inne maszyny rolnicze lub budowlane, bywają ładunkami drogimi, lepiej więc wybrać przewoźników, którzy posiadają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego towaru.

Adres i termin nadania

Almelo, Holandia

Od 11 wrz 2017 do 15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Od 15 wrz 2017 do 16 paź 2017