(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-09-08 14:08

Naczepa 3 osiowa typu platforma

(Nr 2017016)
Naczepa 3 osiowa typu platforma

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

1.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1021.00 km

Informacje dodatkowe:

Naczepa 3 osiowa typu platforma

Oferty od Przewoźników (0)

5790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 23:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

    Transport urządzeń przemysłowych jest pojęciem mocno ogólnym i stosunkowo zawiłym przy realizacji. Wynika to najczęściej z formatów i wagi takich maszyn, które w zależności od zastosowania bardzo się różnią, a mogą uzyskiwać wysoce pokaźne wymiary. Do ich transportowania niejednokrotniekonieczne profesjonalne pojazdy przystosowane do transportu ładunków nadgabarytowych. W przypadku takich transportów zdarza się, że obowiązkowe jest zezwolenie na przejazd. Wypada przedyskutować tą sprawę z wybraną firmą przewozową, żeby uniknąć zatrzymania urządzeń w trakcie jazdy przez drogówkę. Kiedy szukamy tego typu przewozu, dobrą praktyką jest wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki giełdzie, do twojego zlecenia przewozu posiada wgląd bardzo sporo rozmaitych przewoźników mających wszelkiego rodzaju ciężarówki, a poprzez sposób licytowania ofert, można zdobyć szczególnie tanią cenę za transport. W wypadku przewozu urządzeń za granicę, do Wielkiej Brytanii czy Niemiec, koszt takiego zlecenia to zaledwie 1,28 zł/km. Jako że urządzenia takie jak traktory, transformatory czy inne pojazdy rolnicze i budowlane, towarami drogimi, lepiej więc wyłonić firmy, które posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego towaru.

Adres i termin nadania

Almelo, Holandia

Od 11 wrz 2017 do 15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Od 15 wrz 2017 do 16 paź 2017