(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Naczepa Samro tupu firanka z ładunkiem (Nr 5367482)

Naczepa Samro tupu firanka z ładunkiem

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

25000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Meble na paletach i luzem

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 851.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 25 lis 2019 do 15 gru 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Przewóz innych ładunków

Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od rozmiaru towaru, daty transportu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której umieszcza się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (na przykład farby, kamień itd.), okna czy materiały chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem - Tirem i zapełnia zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

Kontenery – Transport niektórych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – głównie w przypadku transportu towarów w postaci płynu lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i sypkich – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

Pozostałe towary – towary, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.