(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

nagrobek z granitu (Nr 5267714)

Długość [m]:

445

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

1300

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 382.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński

Od 23 paź 2019 do 27 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Płock

Od 23 paź 2019 do 30 paź 2019


Dzieła sztuki

           Przewóz dzieł sztuki jest zagadnieniem, któremu należy przeznaczyć sporo zainteresowania, ze względu na fakt, że są to prawie zawsze rzeczy o dużej wartości, czy to materialnej, czy sentymentalnej.

            Aby znaleźć tego rodzaju transport w portalu Clicktrans, kliknij w opcję „Specjalnej ostrożności”. Nabywasz wtedy przekonanie, iż paczka zostanie objęta odpowiednią troską przez przewoźnika. Kiedy potrzebujesz, żeby firma przewozowa opakowała płótno czy rzeźbę, dodaj taką wiadomość w rubryce „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, jest możliwość również uzgodnić to, wymieniając się z przewoźnikami wiadomościami pod zleceniem.

            Jeżeli chcesz sam spakować dzieło sztuki do przewozu, pamiętaj o garści istotnych zaleceniach. Folia bąbelkowa jest perfekcyjna do osłonięcia z zewnątrz przedmiotu przed zadrapaniami. Jeśli owijasz nią pejzaż, folia bąbelkowa nie może dotykać do farby, można przedtem owinąć płótno w inną, delikatniejszą powłokę, np. w pościel. Kiedy chcesz przetransportować przedmiot w pudełku czy skrzyni, obowiązkowo zapełnij puste miejsca między dziełem sztuki a przegrodami kartonu. Można do tego wziąć specjalne bloki styropianowe lub plastikowe wypełniacze, często nadadzą się także, pomięte kawałki makulatury, np. gazet. Znaczące jest, aby opakowanie było zaledwie trochę większe niż transportowane dzieło sztuki, żeby uniknąć przemieszczania się wewnątrz skrzyni.

            Cena przewozu rzeźby często zdarza się, że jest nadspodziewanie niska. Zrealizowany w serwisie Clicktrans transport wielkiego obrazu na trasie z Krakowa do Warszawy odbył się za równe 100 zł.