(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

nanrobot Scooter (Nr 5298310)

nanrobot Scooter

Marka i model:

D5

Waga w kg (łączna):

34

Budżet zlecenia [€]:

120

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Liczba sztuk:

1

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Chiny, Hongkong, Hongkong

Od 22 paź 2019 do 25 paź 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Chilly-Mazarin

Od 23 gru 2019 do 31 gru 2019


Transport motocykli lub skuterów

Motocykle oraz skutery to często kosztowne ładunki, które wydają się ogólnie ciężkie do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Trudne - aczkolwiek tylko złudnie. Bezbłędnie umocowany motocykl w 100% przetrzyma transport bez żadnej rysy.

            Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku transportu na naczepie, konieczne będą 4 liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą tylko 2, ponieważ posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się motoru. Kluczowe jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu oraz między transportowanymi rzeczami.

Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

            Warto zawsze dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

            Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu sprzęt stale. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może wziąć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.