(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-31 18:00

Narożnik

(Nr 1821611)
Narożnik

Dystans: 812.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

899 zł

ID firmy: 4536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 00:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-08 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 899 zł

Wiadomości:

1090 zł

ID firmy: 24428
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 18:33

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1090 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Następnie warto przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niepewne, ponieważ części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak przykładowo łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Diez, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Northampton, Anglia, Wielka Brytania

Termin elastyczny