(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 15:04

Narożnik

(Nr 1877474)
Narożnik

Długość [m]:

237

Szerokość [m]:

102

Wysokość [m]:

74

Waga w kg:

68.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 361.00 km

Informacje dodatkowe:

Narożnik- 2 paczki 237x102x74-86 kg 171x100x77- 79 kg Proszę o fakturę VAT kwota 250 zł brutto

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. wilgotną szmatką. Następnie warto rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu mebli, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

63-600 Kępno, Polska

29 cze 2017

Adres i termin dostawy

66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska

30 cze 2017