(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 13:34

naroznik

(Nr 1991600)
naroznik

Długość [m]:

270

Szerokość [m]:

200

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1775.00 km

Informacje dodatkowe:

naroznik w 3 paczkach: 195x97x85, 175x97x85, 80x100x100

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem nieprawidłowości w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. wilgotną gąbką. Później warto rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych rzeczach, takich jak np. łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu pakunków, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kępno, Polska

28 sie 2017

Adres i termin dostawy

Hull, Wielka Brytania

Od 28 sie 2017 do 31 sie 2017