(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 13:35

naroznik

(Nr 1991609)
naroznik

Długość [m]:

260

Szerokość [m]:

200

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1775.00 km

Informacje dodatkowe:

naroznik w dwoch paczkach: 200x 110x85, 175x95x85

Oferty od Przewoźników (0)

799 zł

ID firmy: 4536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 20:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-01

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 799 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że uchybienia na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, gdy transportujemy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, na przykład mokrą ściereczką. Później należałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później należycie ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu mebli, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kępno, Polska

28 sie 2017

Adres i termin dostawy

Hull, Wielka Brytania

Od 28 sie 2017 do 31 sie 2017