(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 15:40

Narożnik

(Nr 1992017)
Narożnik

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

90

Waga w kg:

1.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 227.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia narożnik w 2 paczkach 170/90/90 cm Potrzebna FV

Oferty od Przewoźników (0)

369 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 17:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-11-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 369 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Transport palet


Palety służą do transportu ładunków różnego rodzajutworzą podstawę, na której nietrudno można przetransportować nieduże opakowania i przedmioty. Przewóz na paletach to zwykle wybierana metoda transportu dużej ilości towarów. Na paletach często przewozi się towary przekraczające 70 kilogramów – bramki stalowe, skrzynki, towary budowlane, itp. Żeby precyzyjnie wycenić transport ładunku na paletach, można skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a uzyskamy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie na paletach. Przy wycenie transportu zasadnicze znaczenie ma ilość palet, waga ładunku oraz gatunek transportowanych rzeczy. Przesyłki paletowe wynoszonedzięki wózkom widłowym.


Europalety oraz inne typy palet


W transporcie paletowym prym wiedzie europaleta, określana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta posiada wymiary 800x1200x150 milimetrów i jest wyprodukowana z drewna. W przewozie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety dedykowane do przewozu w kontenerach posiadają wielkość 1135x1133 mm. Przy przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające normy CP. Palety zrobione z drewna w ostatnich latach zastępowane są paletami plastikowymi, które posiadają okres przydatności przez10-15 lat.


Cena transportu palet w kraju
Przeciętna cena netto przewozu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 , a to wynosi 57 gr za km.


Koszt przewozu palet na trasach międzynarodowych


Przewóz palet po za granicami Polski to przeciętny koszt 581 , a to wynosi 46 gr. za kilometr.


Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kędzierzyn-Koźle, Polska

Termin elastyczny