(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 15:40

Narożnik

(Nr 1992017)
Narożnik

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

1.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 227.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia narożnik w 2 paczkach 170/90/90 cm Potrzebna FV

Oferty od Przewoźników (0)

369 zł

ID firmy: 68960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 17:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-11-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 369 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do zupełnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. mokrą ściereczką. Następnie warto zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kędzierzyn-Koźle, Polska

Termin elastyczny