(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-06 10:41

Narożnik

(Nr 2011877)
Narożnik

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

120.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1027.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 57948
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 17:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-13

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ błędy na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Później należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, albowiem części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale utrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu przedmiotów, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Skarżysko-Kamienna, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wesselburen, Niemcy

Termin elastyczny