(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-09 21:23

NAROŻNIK

(Nr 2018945)
NAROŻNIK

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

1.44

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2084.00 km

Informacje dodatkowe:

http://meblowiec.pl/naroznik-forte,id33221.html

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ uchybienia w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeśli transportujemy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. wilgotną szmatką. Później warto rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Kolbuszowa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marsylia, 13000;13001;130, Francja

Termin elastyczny