(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-25 22:34

narożnik

(Nr 2115132)
narożnik

Długość [m]:

280

Szerokość [m]:

200

Wysokość [m]:

110

Waga w kg:

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

800

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1105.00 km

Informacje dodatkowe:

witam, mam do przewiezienia narożnik z basel do Tarnowa opolskiego, zależy mi na tym żeby przesyłka wyjechała do piątku wieczora bo później nie mam nikogo do zaladunku,

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 09:54

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-07

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

1200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 22:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-30 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ błędy na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. mokrą gąbką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Bazylea, Szwajcaria

Od 25 paź 2017 do 1 lis 2017

Adres i termin dostawy

Tarnów Opolski, Polska

Od 2 lis 2017 do 3 lis 2017