(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2018-01-28 23:20

Narożnik

(Nr 2329568)
Narożnik

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

110

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

99.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 1576.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

ID firmy: 59796
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 00:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-03

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości: (2)

Gosia b. (Zleceniodawca)
06-02-2018, 09:21
Dzien dobry Proszę o nr telefonu
Sylwester Ś. (Przewoźnik)
06-02-2018, 09:25
Nie można podawać danych. Blokują konto

1590 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 10:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1590 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od  zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nowego wyposażenia.

Na początek, podczas gdy przewozimy nienowe meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Później warto rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić czujność  na szklane części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

 

Adres i termin nadania

Bettlach, 2544, Szwajcaria

29 sty 2018

Adres i termin dostawy

Janów Lubelski, 23-300, Polska

Termin elastyczny