(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-25 09:57

naroznik, 5 kartow z meblami najdluzszy 160cm x 50cm

(Nr 3009876)
naroznik, 5 kartow z meblami najdluzszy 160cm x 50cm

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1335.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pakunków, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leighton Buzzard, LU7, Wielka Brytania

Termin elastyczny