(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 21:33

naroznik i fotel

(Nr 1992944)
naroznik i fotel

Długość [m]:

1,88

Szerokość [m]:

2,54

Wysokość [m]:

0,89

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 276.00 km

Informacje dodatkowe:

jest to rogówka z fotelem

Oferty od Przewoźników (0)

299 zł

ID firmy: 498459
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 10:32

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Transport czwartek/piatek. Kierowca do pomocy

Cena (zawiera VAT): 299 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ pomyłki na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia i konieczności kupna nowego sprzętu.

    Na początek, jeżeli transportujemy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, np. wilgotną ściereczką. Później należałoby rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, dlatego że części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu rzeczy, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Rawicz, Polska

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Mysłowice, Polska

Od 6 wrz 2017 do 7 wrz 2017