(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-07 21:42

naroznik i sofa

(Nr 2015882)
naroznik i sofa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

180.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1789.00 km

Informacje dodatkowe:

waga ok 180kg

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 22:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-12

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

1000 zł

ID firmy: 79527
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 09:50

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-09, 09:50

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ błędy w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy przewozimy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. wilgotną gąbką. Następnie warto zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do transportu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kępno, Polska

Od 8 wrz 2017 do 9 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Hull, Wielka Brytania

Od 9 wrz 2017 do 10 wrz 2017