(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-31 14:14

naroznik, szafa dziecieca, przewijak dzieciecy z szafka, łożeczko dzieciece, fotel, mały stolik, 3 komody,maly kominek elektryczny, krzesełko do karmienia, dwa dywany, 4 obrazy, szafka z lustrem, 4 worki ciuchów, maly stolik dzieciecy z dwoma krzesełkami, stół drewniany i 6 krzeseł, 4 duze kartony

(Nr 2338952)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

300.00

Ilość sztuk:

36

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

700

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 822.00 km

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności kupna nowego umeblowania.

    Na początek, jak transportujemy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Potem warto zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu pakunków, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Lommel, 3920, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żary, 68-200, Polska

Termin elastyczny