(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-29 16:12

Narożnik, szklany stolik i wysoka lampa(bardzo lekka).

(Nr 2332040)
Narożnik, szklany stolik i wysoka lampa(bardzo lekka).

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 339.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

     W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Rymanów-Zdrój, 38-480, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Koszęcin, 42-286, Polska

Termin elastyczny