(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 13:45

Narożnik tapicerowany

(Nr 1991630)
Narożnik tapicerowany

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

350

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1161.00 km

Informacje dodatkowe:

Narożnik tapicerowany. Mebel w dwóch częściach (wymiary podane są tej większej części) co ułatwi załadunek i transport. Mebel mieści się na palecie (choć jest luźno ułożony - tj nie na palecie)

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 61847
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 16:51

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 16:51

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że uchybienia na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do całkowitego zniszczenia oraz konieczności kupna nowego umeblowania.

    Na początek, jeśli transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. mokrą gąbką. Później należałoby przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie rozmiary gotowych do transportu przedmiotów, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 28 sie 2017 do 31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kappel-Grafenhausen, 77966, Niemcy

Od 31 sie 2017 do 3 wrz 2017