(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-28 15:49

Narożnik z wikliny

(Nr 2120466)

Długość [m]:

185

Szerokość [m]:

105

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 490.00 km

Informacje dodatkowe:

Wymiary dłuzszej czesci naroznika185x105 cm Głębokosc krótszej części narożnika108cm osobno pufa /dostawka Wymiary 82x105 cm.

Oferty od Przewoźników (0)

340 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 07:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 340 zł

Wiadomości:

350 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 19:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład mokrą gąbką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niepewne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo szafa, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do przewozu mebli, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

73-120 Chociwel, Polska

Od 20 lis 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

57-320 Polanica-Zdrój, Polska

Od 20 lis 2017 do 4 gru 2017