(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-10-26 20:08

Narty

(Nr 2117241)
Narty

Długość [m]:

20

Szerokość [m]:

12

Wysokość [m]:

164

Waga w kg:

5.00

Ilość sztuk:

8

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1513.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to maszyny, które głównie znajdują się w fitness klubiebieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się również między innymi: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W dużo przypadkach sprzęt sportowy jest ciężki oraz z trudem można przewieźć go na własną rękę.

    Sprzęt sportowy musi być solidnie spakowany i osłonięty podczas przewozu. Najlepiej jest użyć oryginalne pudła. Jeżeli sprzęt może ulec awarii, trzeba zastosować do ochrony takie surowce jak: kartony, styropian, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu części, powinno się go rozkręcić i osłonić wszystkie części oddzielnie - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku kartonuzadbajmy zatem o to, żeby luźne przestrzenie w kartonie wypełnić materiałami czy też styropianem. Elementy nie powinny przemieszczać się wewnątrz kartonu.

    Na koszt transportu sprzętu sportowego ma wpływ odcinek pomiędzy adresem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, waga i wielkość, a także ilość egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 złotych. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 .

Adres i termin nadania

Kępno, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Courchevel 1850, Saint-Bon-Tarentaise, Francja

Termin elastyczny