(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-10-26 20:08

Narty

(Nr 2117241)
Narty

Długość [m]:

20

Szerokość [m]:

12

Wysokość [m]:

164

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

8

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1513.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to przyrządy, które najczęściej można znaleźć w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uznaje się także przykładowo: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży i z trudem można przewieźć go na własną rękę.

    Sprzęt sportowy musi być dobrze popakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Najbezpieczniej jest wykorzystać oryginalne pudła. Gdy sprzęt może łatwo ulec defektowi, bezpiecznie jest wykorzystać do ochrony takie tworzywa jak: pudełka, styropian, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, powinno się go rozmontować i osłonić wszystkie elementy z osobna - głównie, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy wewnątrz skrzyni – postarajmy się wobec tego o to, aby puste przestrzenie w skrzyni zapchać materiałami lub styropianem. Elementy nie mogą przemieszczać się wewnątrz kartonu.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego ma wpływ odległość między adresem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, ciężar i wielkość, a także liczba egzemplarzy koniecznych do przetransportowania. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 zł. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 zł.

Adres i termin nadania

Kępno, HENRYKA SIENKIE, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Courchevel 1850, 73120, Francja

Termin elastyczny