(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-29 20:18

Narzędzia budowlane

(Nr 2332964)
Narzędzia budowlane

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1333.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

     Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pudeł, żeby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Girona, Hiszpania

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Breda, Holandia

Termin elastyczny