(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-26 00:47

Necesito llevar una moto desde las palmas de gran canaria hasta italia

(Nr 1453902)
Necesito llevar una moto desde las palmas de gran canaria hasta italia

Marka i model:

bmw gs 1200

Waga w kg:

250.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3698.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wyglądają na dość niełatwe do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - aczkolwiek jedynie pozornie. Prawidłowo przymocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. W trakcie transportu na naczepie, obowiązkowe będą cztery pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą ledwie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Istotne jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas jazdy, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie blokują całego miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może zabrać jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Piletas, 35018, Enmaus, 6

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Italia, Sacile, 33077, Strada della rosta, 7/f

Termin elastyczny