(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Nevera-congelador (Nr 7621460)

Nevera-congelador
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Nevera-congelador
65 x 60 x 200 cm *
70 kg *
1

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
70 kg
Dystans
663 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 29 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicia, O Grove

Od 3 maj 2021 do 4 maj 2021


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na dwa gatunki: produkty elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu produktów AGD

Gdy zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o stosowne osłonięcie wyposażenia. W przypadku, kiedy musisz przewieźć sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

Zamrażarki należy odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, wypada wyjąć oraz zapakować osobno. W przypadku przewozu pralki wypada zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, masy i działania urządzenia AGD. Innym czynnikiem wpływającym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 zł. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 zł.